شنبه، 25 مرداد 1399 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     
نکات ضروری حین اخذ درس پروژه کارشناسی مهندسی برق

 تاريخ: 05/11/98

بسمه‌تعالی

از دانشجویان محترمی که قصد اخذ درس پروژه کارشناسي مهندسي برق را دارند، تقاضا می‌شود تا به موارد زیر توجه نمایند.

1- دانشجویان مجاز به انتخاب درس پروژه کارشناسی مهندسی برق با اساتید سایر گروه‌ها نمی‌باشند.

2- کسب رضایت و موافقت استاد راهنما، شرط لازم و اکید برای اخذ درس پروژه کارشناسي مهندسي برق در سیستم سماء می‌باشد. بنابراین، قبل از اخذ این درس در سیستم سماء، لازم است تا دانشجو به استاد راهنمای مورد نظر خود مراجعه نموده و ضمن مشورت، رضایت وی را کسب نماید. بدیهی است، اگر دانشجویی بدون مشورت و کسب رضایت استاد، اقدام به اخذ این درس از سیستم سماء نماید، آن درس توسط دبیرخانه حذف خواهد شد.

2- با توجه به محدودیت ظرفیت اساتید در جذب دانشجو برای درس پروژه کارشناسي مهندسي برق (معمولاً 2 سهمیه در هر سال تحصیلی)، دانشجو تنها با اساتیدی که دارای ظرفیت خالی هستند، می‌تواند این درس را اخذ نماید. در غیر این‌صورت، درس اخذ شده، حذف خواهد شد.

3- بعد از کسب رضایت استاد راهنما و اخذ درس در سیستم سماء، دانشجو باید فرم ثبت‌نام پروژه کارشناسی مهندسی برق را از این لینک دریافت نموده و آن را به همراه استاد راهنمای محترم خود، پر و امضاء کند.

4- فرم ثبت‌نام تکمیل‌شده را به مسئول کمیته پروژه دانشکده (دکتر وارثی، ساختمان شهید مفتح، طبقه 3، دانشکده نفت و گاز، اتاق F305) تحویل دهید. برای جلوگیری از اتلاف زمان دانشجویان محترم و رعایت حال سایر همکاران، لازم است تا مراجعه دانشجویان تنها و تنها در یکی از دو زمان (شنبه 2-3:30) یا (سه شنبه2-3:30) صورت پذیرد. در غیر اینصورت، از رسیدگی به مورد مراجعه، خودداری خواهد شد.

5- براساس آئین‌نامه‌های موجود، تعریف پروژه کارشناسی مشترک برای دانشجویان مجاز نیست. بنابراین، پروژه کارشناسی تعریف‌شده برای هر دانشجو باید مستقل از پروژه دیگر دانشجویان باشد. در غیر این‌صورت، کمیته پروژه دانشکده، معذور از تصویب پروژه‌های مشترک خواهد بود.

6- پروژه‌های کارشناسی تکراری مورد تصویب کمیته پروژه دانشکده نخواهند بود.

7- امضاء برگه فارغ‌التحصیلی دانشجو، منوط به رعایت تمامی موارد فوق و ارائه گزارش حداقل 30 صفحه‌ای و به فرمت پایان‌نامه می‌باشد. برای دریافت الگوی نگارش پایان‌نامه، روی این لینک کلیک کنید. فایل ارسالی حتما باید دارای بخشهای 1- مقدمه (انگیزه و هدف از این تحقیق)، 2- مرور کارهای پیشین، 3- کار انجام گرفته، نتایج شبیه سازی یا عملی، 4- نتیجه گیری، 5- پیشنهادات برای کارهای آتی، باشد.
8- جهتگیری پروژه های کارشناسی باید به سمت انجام کارهای علمی و یا حداقل انجام شبیه سازی و یا کدنویسی با نرم افزارهای مهندسی نظیر MATLAB باشد. طبیعتاً، پروژه هایی که صرفاً جمع آوری اطلاعات یا صرفاً ترجمه مطالب کتابها می باشند، به تصویب کمیته پروژه نخواهد رسید و موارد مشابه به معاونت و ریاست دانشکده گزارش خواهد شد. 

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

                    کاظم وارثی

مسئول کمیته پروژه دانشکده مهندسی برقکلمات کلیدی: پروژه کارشناسی مهندسی برق
 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : admin
       
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی برق - صندوق پستی: 1996-51335 | روابط عمومی: 3444322 0411 | info.ee@sut.ac.ir