دوشنبه، 29 شهريور 1400 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     
نکات ضروری درباره اخذ و تسويه حساب درس پروژه کارشناسی مهندسی برق

 تاريخ: 05/11/99

بسمه‌تعالی

از دانشجویان محترمی که قصد اخذ درس پروژه کارشناسي مهندسي برق را دارند، تقاضا می‌شود تا به موارد زیر توجه نمایند.

1- دانشجویان مجاز به انتخاب درس پروژه کارشناسی مهندسی برق با اساتید سایر گروه‌ها نمی‌باشند.

2- کسب رضایت و موافقت استاد راهنما، شرط لازم و اکید برای اخذ درس پروژه کارشناسي مهندسي برق در سیستم سماء می‌باشد. بنابراین، قبل از اخذ این درس در سیستم سماء، لازم است تا دانشجو به استاد راهنمای مورد نظر خود مراجعه نموده و ضمن مشورت، رضایت وی را کسب نماید. بدیهی است، اگر دانشجویی بدون مشورت و کسب رضایت استاد، اقدام به اخذ این درس از سیستم سماء نماید، آن درس توسط دبیرخانه حذف خواهد شد.

2- با توجه به محدودیت ظرفیت اساتید در جذب دانشجو برای درس پروژه کارشناسي مهندسي برق (معمولاً 2 سهمیه در هر سال تحصیلی)، دانشجو تنها با اساتیدی که دارای ظرفیت خالی هستند، می‌تواند این درس را اخذ نماید. در غیر این‌صورت، درس اخذ شده، حذف خواهد شد.

3- بعد از کسب رضایت استاد راهنما و اخذ درس در سیستم سماء، دانشجو باید فرم ثبت‌نام پروژه کارشناسی مهندسی برق را از این لینک دریافت نموده و آن را به همراه استاد راهنمای محترم خود، پر و امضاء کند.

4- فرم ثبت‌نام تکمیل‌شده را به مسئول کمیته پروژه دانشکده (جناب آقاي دکتر زينالي) ارسال فرماييد. با توجه به شيوع و همه گيري بيماري كرونا، امكان حضور مسئول پروژه در دانشكده وجود ندارد. بنابراين در صورت نياز به مراجعه حضوري (اخذ امضاي تسويه حساب)، لازم است تا  با انجام هماهنگي قبلي از طريق ايميل زماني براي مراجعه حضوري تعيين گردد. در غیر اینصورت، از رسیدگی به مورد مراجعه، خودداری خواهد شد.

5- براساس آئین‌نامه‌های موجود، تعریف پروژه کارشناسی مشترک برای دانشجویان مجاز نیست. بنابراین، پروژه کارشناسی تعریف‌شده برای هر دانشجو باید مستقل از پروژه دیگر دانشجویان باشد. در غیر این‌صورت، کمیته پروژه دانشکده، معذور از تصویب پروژه‌های مشترک خواهد بود.

6- پروژه‌های کارشناسی تکراری مورد تصویب کمیته پروژه دانشکده نخواهند بود.

7- امضاء برگه فارغ‌التحصیلی و تسويه حساب دانشجو، منوط به رعایت تمامی موارد فوق و ارائه گزارش حداقل 30 صفحه‌ای و به فرمت پایان‌نامه می‌باشد. برای دریافت الگوی نگارش پایان‌نامه، روی این لینک کلیک کنید. فایل ارسالی حتما باید دارای بخشهای 1- مقدمه (انگیزه و هدف از این تحقیق)، 2- مرور کارهای پیشین، 3- کار انجام گرفته، نتایج شبیه سازی یا عملی، 4- نتیجه گیری، 5- پیشنهادات برای کارهای آتی، باشد.
8- جهتگیری پروژه های کارشناسی باید به سمت انجام کارهای علمی و یا حداقل انجام شبیه سازی و یا کدنویسی با نرم افزارهای مهندسی نظیر MATLAB باشد. طبیعتاً، پروژه هایی که صرفاً جمع آوری اطلاعات یا صرفاً ترجمه مطالب کتابها می باشند، به تصویب کمیته پروژه نخواهد رسید و موارد مشابه به معاونت و ریاست دانشکده گزارش خواهد شد. 
9- لازم است تا براي اخذ امضاي برگه تسويه حساب، ابتدا فايل گزارش پروژه كارشناسي را كه تمامي موارد بالا در آن رعايت شده، از طريق ايميل به مسئول پروژه ارسال گردد. در صورت تاييد ايشان، زماني براي مراجعه حضوري جهت 1- ارائه فرم پروژه تكميل و امضا شده توسط دانشجو و در صورت امكان استاد راهنما، 2- ارائه سي دي رونويسي شده حاوي فايل پروژه و 3-اخذ امضاي تسويه حساب، تعيين خواهد شد. بنابراين براي جلوگيري از اتلاف وقت دانشجو، از حضور در دانشكده قبل از انجام مقدمات بالا، جداً خودداري فرماييد.  

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

                    

مسئول کمیته پروژه دانشکده مهندسی برقکلمات کلیدی: پروژه کارشناسی مهندسی برق
 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : admin
       
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی برق - صندوق پستی: 1996-51335 | روابط عمومی: 3444322 0411 | info.ee@sut.ac.ir