دوشنبه، 19 آذر 1397 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     

اساتید گروه الکترونیک

گروه الکترونیک

نام و نام‌خانوادگی

مرتبه

زمینه‌های پژوهشی

اطلاعات تماس

دکتر حبیب بدری قویفکر

دانشیار

فناوری میکروسیستم‌ها

سیستم‌های میکروالکترومکانیکی

ابزار‌دقیق و اندازه‌گیری الکترونیکی

تلفن: 04133459375

ایمیل: badri@sut.ac.ir

دکتر اسماعیل نجفی اقدم

دانشیار

مبدل های A/D

مدارهای گیرنده و فرستنده رادیویی

سیستم‌های مدارهای فراصوتی

تلفن: 04133459326

ایمیل: najafiaghdam@sut.ac.ir

دکتر امیر حبیب‌زاده شریف

استادیار

الکترومغناطیس

بیوالکترومغناطیس

مدارهای مجتمع نوری

پلاسمونیک

نور غیرخطی

آنتن و مایکروویو

تلفن: 04133459353

ایمیل: sharif@sut.ac.ir

دکتر علی بهرامی

استادیار

الکترونیک نوری

فوتونیک

سلول‌های خورشیدی

موج‌برهای نوری

بلورهای فوتونی

تلفن: 04133459419

ایمیل: bahrami@sut.ac.ir

دکتر حسن فرجی بگتاش

استادیار

طراحی مدارهای مجتمع (IC) آنالوگ و دیجیتال

مدارهای کم‌توان و کم‌ولتاژ

مدارهای فرکانس بالا

تلفن: 04133459466

ایمیل: hfaraji@sut.ac.ir

دکتر مینا نوری
(مدیر گروه الکترونیک)

استادیار

مدارات مجتمع نوری

ادوات نیمه هادی

فیبر نوری

بلورهای فوتونی لیزر

حسگرهای نوری

تلفن: 04133459463

ایمیل: noori@sut.ac.ir

دکتر عادل پورمند

استادیار

سیستم‌های میکروفلوئیدیک (ریزسیالات)

تراشه‌های بیو میکروفلوئیدیک

سیستم‌های میکروالکترومکانیکی زیستی

طراحی سنسورها و عملگرها بر مبنای ریز سامانه‌های الکترومکانیکی

تلفن: 04133459337

ایمیل: A_pourmand@sut.ac.ir

مهندس عباس محمودی

مربی

مدلسازی و شبیه‌سازی

اعتبارسنجی

مهندسی نرم‌افزار و شبکه‌های کامپیوتری

تلفن: 04133459418

ایمیل: mahmoodi@sut.ac.ir


 

 

فرم انتخاب استاد راهنما










 

 

آقای دکتر بدری

 یاسر غنی زاده، سمانه فرجی آغجه کهل

آقای دکتر بهرامی

میلاد قدیمی، سیده زهرا ابوطالبی، الهه چوبدار مهروانی، فرزانه مطاعی

آقای دکتر حبیب زاده شریف

رضا باقرزاده، نیلوفر انور حقیقی، کاوه معینی ملکی، علی گوهر گرانبها

آقای دکتر پورمند

جواد عیسی پور عظیم، عادله فائق احمدی، رامین غفوریان

خانم دکتر نوری

سید علی سید هاشمی، نیما طوری نژاد، علی صمدیان باروق

 

 

تاریخ و موضوعات ارائه سمینار درس آفزاره های نیم رسانا

ردیف نام و نام­خانوادگی موضوع سمینار تاریخ ارائه
1 رضا رحیم پور آشکارسازها 5/9/97
2 مژگان آقایی مبدل های A/D 5/9/97
3 اکبری دوست Organic FET 5/9/97
4 توحید نوری­زاد ترانزیستورهای گرافنی 12/9/97
5 سعیده پوراکبر سنسورهای فیبرنوری 12/9/97
6 بهنام رحمانی LED 12/9/97
7 صدیقه امیدی آینه های ممزی 13/9/97
8 حسین پورحسینی لیقوان کریستال های مایع 13/9/97
9 عطالله پناه قلی مدولاتورهای درایور لیزر 13/9/97
10 حکیمه جعفریان EIT 19/9/97
11 صالح رستمی حسگرهای ممزی 19/9/97
12 حامد غریبی کریستالهلی فونونی 19/9/97
13 محمد جوانمرد حافظه های مبتنی بر ممز 26/9/97
14 سید علی سید هاشمی حسگرهای فیبرهای بلور فوتونی 26/9/97
15 نیما طوری نژاد حسگرهای بلور فوتونی 26/9/97
16 آقای باقرزاده دوربین­های حرارتی 27/9/97
17 نیلوفر انورحقیقی تضعیف کننده های نوری 27/9/97
18 علی گوهر گرانبها لیزر 27/9/97
19 میلاد قدیمی  ... 3/10/97
20 کاوه معینی ملکی سنسورهای فیبر نوری 3/10/97
21 علی صمدیان باروق نور کند 3/10/97
 





 

             برنامه هفتگي دانشجويان     ترم اول     كارشناسي ارشد مهندسی برق- الکترونیک                                         نيمسال اول سال تحصیلی  98 - 97

رديف

شماره درس

نام درس

واحد

روزهاي هفته

10:30-  8:30

12:30-  10:30

30/15 14

30/17-  16

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

4120003

4120007

4120006

4132025

4192022

4192024

4192030

4120008

4132047

4120004

4192034

مدارهای مجتمع خطی (cmos)

مبدلهای داده مجتمع A/D,D/A

مدارهای مجتمع خیلی فشرده VLSI

مقدمات فناوری میکروسیستم ها

افزاره های نیم رسانا

الکترونیک نوری

مدارهای زیست الکترونیک

مدارهای مجتمع نوری

طراحی سیستم های سلولی خورشیدی (دکتری)

تئوری و فناوری ساخت افزاره های نیم رسانا

مدارهای FPGA/ASIC

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

شنبه

 

 

** الکترونیک نوری

دکتر بهرامی

کلاس شهید کلاهدوز

** تئوری و فناوری ساخت افزاره های نیم رسانا

دکتر بدری

کلاس شهید ستاری

مبدلهای داده مجتمع A/D,D/A

دکتر نجفی اقدم

کلاس شهید بابایی

يكشنبه

 

مدارهای مجتمع خیلی فشرده VLSI

دکتر فرجی

کلاس شهید قندی

الکترونیک نوری

دکتر بهرامی

کلاس شهید عراقی

تئوری و فناوری ساخت افزاره های نیم رسانا

دکتر بدری

کلاس شهید ستاری

دوشنبه

 

 

مدارهای مجتمع نوری

دکتر حبیب زاده

کلاس شهید کریمی

* مدارهای زیست الکترونیک

دکتر فرجی

کلاس شهید قندی

مقدمات فناوری میکروسیستمها

دکتر پورمند

کلاس شهید بابایی

** مدارهای مجتمع خیلی فشرده VLSI

دکتر فرجی

کلاس شهید قندی

افزاره های نیم رسانا

دکتر نوری

کلاس شهید بابایی

سه شنبه

مبدلهای داده مجتمع A/D,D/A

دکتر نجفی اقدم

کلاس شهید کریمی

مدارهاي مجتمع خطي(cmos)

دکتر نجفی اقدم

کلاس شهید بابایی

** مدارهای مجتمع نوری

دکتر حبیب زاده

کلاس شهید کشوری

مدارهاي مجتمع خطي(cmos)

دکتر نجفی اقدم

کلاس شهید بابایی

* طراحی سیستمهای سلولی خورشیدی

دکتر بهرامی

کلاس شهید قندی

** افزاره های نیم رسانا

دکتر نوری

کلاس شهید قندی

طراحی سیستمهای سلولی خورشیدی

دکتر بهرامی

کلاس شهید قندی

** مقدمات فناوری میکروسیستمها

دکتر پورمند

کلاس شهید کشوری

چهارشنبه

 

مدارهای زیست الکترونیک

دکتر فرجی

کلاس شهید قندی

* مدارهای FPGA/ASIC

دکتر نجفی اقدم

مهندس عباس زاده

کلاس شهید قندی

مدارهای FPGA/ASIC

دکتر نجفی اقدم

مهندس عباس زاده

کلاس شهید قندی

 

 

پنجشنبه

 

 

 

 

 

*این دروس یک هفته درمیان ارائه خواهد شد./ دروس 1 ستاره شروع از هفته اول و دروس 2 ستاره شروع از هفته دوم

 

       
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی برق - صندوق پستی: 1996-51335 | روابط عمومی: 3444322 0411 | info.ee@sut.ac.ir