جمعه، 21 مرداد 1401 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     
فرصت‌های موجود برای دوره کارآموزی در تابستان 1401 (بروز رسانی 11 خرداد)

 تاريخ: 03/03/01

نویسنده: Admin

فرصت‌های موجود برای دوره کارآموزی در تابستان 1401

علاوه‌بر شرکت‌هایی که در سامانه جایابی کارآموزی هستند، در حال حاضر امکان گذراندن دوره کارآموزی در شرکت‌های زیر نيز وجود دارد:

- شرکت موتوژن: دانشجویان گرایش قدرت که تمایل دارند، تا 10 خرداد ماه فرم 1 را تکمیل و به اینجانب تحویل دهند (و یا در باکس اینجانب در دفتر دانشکده قرار دهند).

- شرکت تولید کننده تابلو برق: 2 نفر قدرت (آقا)، 1 نفر الکترونیک (آقا)

- شرکت تولید کننده ساعت اذان‌گو: 1 نفر الکترونیک که به مواردی همچون لحیم‌کاری و ... مسلط باشد.

- شرکت آذر فولاد امین: گرایش قدرت و گرایش الکترونیک (با توجه به محل شرکت که در شهرستان بستان آباد قرار دارد و محیط کار و سرویس، شرکت درخواست نیروی کارآموزی و همچنین استخدام آقا کرده است). دانشجویانی که تمایل دارند، تا 10 خرداد ماه فرم 1 را تکمیل و به اینجانب تحویل دهند (و یا در باکس اینجانب در دفتر دانشکده قرار دهند).

شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور رشد: دانشجویان می‌توانند کارآموزی خود را در شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور رشد نیز بگذرانند. فهرست شرکت‌ها و واحدهای مربوط به دانشگاه صنعتی سهند در آدرس زیر قابل مشاهده است:

http://www.sut.ac.ir/roshd/index.aspx

 

تذکر مهم: به دلیل وجود برخی مشکلات در سامانه جایابی کارآموزان (که یک سامانه سراسری است و لینک آن در صفحه اصلی سایت دانشگاه وجود دارد)، پیشنهاد می‌شود، استان را "کل کشور" انتخاب کنید تا تمام گزینه‌ها نشان داده شود. به عنوان مثال، زمانی که استان را "تهران" انتخاب می‌کنید، شرکت توانیر تهران مشاهده نمی‌شود، ولی اگر استان را "کل کشور" انتخاب کنید، این شرکت که در تهران قرار دارد، قابل مشاهده خواهد بود.

 

دکتر خوشخو (مسئول کارآموزي دانشکده مهندسي برق)

 

(این لیست بروزرسانی خواهد شد)

  امکانات
     

 
درج در سايت توسط : admin
       
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی برق - صندوق پستی: 1996-51335 | روابط عمومی: 3444322 0411 | info.ee@sut.ac.ir