جمعه، 21 مرداد 1401 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     
اطلاعیه مهم درباره اخذ واحد و تکمیل فرم درس کارآموزی 1401 (بروز رسانی 8 تیر)

 تاريخ: 25/02/01

نویسنده: Admin

توجه: کلیه دانشجویانی که قصد گذراندن کارآموزی را دارند و شرکت مربوطه فرم شماره 1 آنها را تأیید کرده است، ضمن تحویل فرم 1 به آقای علمی (دفتر دانشکده مهندسی برق)، تا 12 تیرماه فرم شماره 2 را تکمیل کنند  (2 سری) و همراه با فرم شماره 3، 4، و 5 به اینجانب تحویل دهند و یا در باکس اینجانب در دفتر دانشکده قرار دهند. پس از ثبت امضاء و مهر و تاریخ و شماره، این فرم‌ها مجدد در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد تا آنها را به شرکت مربوطه تحویل دهند و کارآموزی خود را شروع کنند.

در صورت لزوم می‌توانید از طریق ایمیل‌های زیر سوالات خود را مطرح کنید.

khoshkhoo@sut.ac.ir; hamid.khoshkhoo@gmail.com

توجه: کلیه دانشجویانی که قصد گذراندن کارآموزی را دارند، باید پس از پیدا کردن شرکت مناسب برای کارآموزی، فرم شماره یک را تا سه شنبه 24 خرداد تکمیل کنند و پس از امضای اینجانب، دفتر دانشکده شماره و تاریخ و مهر را در این فرم ثبت نماید (می‌توانید این فرم را در باکس اینجانب در دفتر دانشکده قرار دهید). سپس، شرکتی که دانشجو قصد دارد کارآموزی را در آن بگذراند، باید قسمت پایین فرم 1 را تکمیل و تایید کند. در نهایت این فرم تایید شده باید به دفتر دانشکده تحویل داده شود.

توجه: دانشجویانی که از طریق "سامانه جایابی کارآموزان" محل کارآموزی خود را انتخاب کرده‌اند و تاکنون فرم 1 را تکمیل نکرده‌اند، این فرم را امضاء و به اینجانب تحویل دهند و یا در باکس اینجانب در دفتر دانشکده قرار دهند.
 

دکتر حمید خوشخو (مسئول کارآموزي دانشکده مهندسي برق)دانشجویان متقاضی کارآموزی در تابستان 1401 که تاکنون محل کارآموزی خود را مشخص نکرده اند، لطفا سریعتر:

-      حداکثر تا انتهای اردیبهشت واحد کارآموزی را اخذ کنید.

-      در سامانه جایابی که لینک آن در صفحه اصلی سایت دانشگاه وجود دارد، ثبت نام نمایید.

-      پس از تایید ثبت نام توسط واحد ارتباط با صنعت دانشگاه، پیامک تایید ارسال خواهد شد.

-      پس از دریافت پیامک تایید، با مراجعه به سامانه جایابی نسبت به انتخاب شرکت پذیرنده (در تبریز یا سایر شهرها) اقدام نمایید.

-      درصورت تاخیر و اتمام ظرفیت شرکتها در این سامانه، لازم است که دانشجویان خودشان شرکت مناسبی را جهت گذراندن دوره کارآموزی بیابند.

-      دانشجویان میتوانند سوالات خود را از طریق ایمیلهای زیر مطرح کنند:

khoshkhoo@sut.ac.ir  ; hamid.khoshkhoo@gmail.com

 لينک دريافت فرم کارآموزي 1401 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : admin
       
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی برق - صندوق پستی: 1996-51335 | روابط عمومی: 3444322 0411 | info.ee@sut.ac.ir